ARHIVA

 
PREDSEDAVAJUĆI SAVETA

LJubisav Orbović Predsednik Saveza samostalnih sindikata Srbije 10.04.2017. - 09.04.2018.
Aleksandar Vulin Minisatar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja 09.04.2016. - 09.04.2017.
Nebojša Atanacković Predsednik Unije Poslodavaca Srbije 08.04.2015. - 08.04.2016.
Branislav Čanak Predsednik Ujedinjenih granskih sindikata "Nezavisnost" 07.04.2014. - 07.04.2015.
Ivica Dačić Predsednik Vlade Republike Srbije 28.03.2013. - 28.03.2014.
Nebojša Atanacković Predsednik Unije Poslodavaca Srbije 12.03.2012. - 12.03.2013.
LJubisav Orbović Predsednik Saveza samostalnih sindikata Srbije 17.02.2011. - 17.02.2012.
Rasim LJajić Ministar rada i socijalne politike 02.10.2010. - 02.11.2010.
Stevan Avramović Predsednik Unije Poslodavaca Srbije 05.09.2008. - 05.09.2009.
Branislav Čanak Predsednik Ujedinjenih granskih sindikata "Nezavisnost" 09.07.2007. - 09.07.2008.
Slobodan Lalović Ministar rada, zapošljavanja i socijalne politike 13.06.2006. - 13.06.2007.
Milenko Smiljanić Predsednik Saveza samostalnih sindikata Srbije 28.03.2005. - 28.03.2006.

 
SEKRETAR SAVETA

Dušan Petrović diplomirani ekonomista 02.12.2016. -
Čedanka Andrić diplomirani politikolog za medjunarodne odnose 05.09.2008. - 30.09.2016.
Mirjana Bjelobaba diplomirani pravnik 29.06.2005. - 04.09.2008.

O NAMA
DOKUMENTA SAVETA
MEĐUNARODNA SARADNJA
PUBLIKACIJE
SAOPŠTENJA
MINIMLNA ZARADA
LOKALNI SES
PROPISI
KOLEKTIVNO PREGOVARANJE
LINKOVI
ARHIVA