Latinica
Русский
English
Predsedavajući
               
               
                   
 
PREDSEDAVAJUCI SAVETA

Zoran Stojiljković predsednik Ujedinjenih granskih sindikata "Nezavisnost"
10.04.2020 - 09.04.2021

Zoran Đordević ministar za rad, zaposljavanje, boracka i socijalna pitanja
10.04.2019 - 09.04.2020

Milos Nenezić predsednik Unije poslodavaca Srbije
10.04.2018 - 09.04.2019

LJubisav Orbović predsednik Saveza samostalnih sindikata Srbije
10.04.2017 - 09.04.2018

Aleksandar Vulin ministar za rad, zaposljavanje, boracka i socijalna pitanja
09.04.2016 - 09.04.2017

Nebojsa Atanacković predsednik Unije poslodavaca Srbije
08.04.2015 - 08.04.2016

Branislav Čanak predsednik Ujedinjenih granskih sindikata "Nezavisnost"
07.04.2014 - 07.04.2015

Ivica Dačić predsednik Vlade Republike Srbije
28.03.2013 - 28.03.2014

Nebojša Atanacković predsednik Unije poslodavaca Srbije
12.03.2012 - 12.03.2013

LJubisav Orbović predsednik Saveza samostalnih sindikata Srbije
17.02.2011 - 17.02.2012

Rasim LJajić ministar rada i socijalne politike
02.10.2009 - 02.11.2010

Stevan Avramović predsednik Unije poslodavaca Srbije
05.09.2008 - 05.09.2009

Branislav Čanak predsednik Ujedinjenih granskih sindikata "Nezavisnost"
09.07.2007 - 09.07.2008

Slobodan Lalović ministar rada, zaposljavanja i socijalne politike
13.06.2006 - 13.06.2007

Milenko Smiljanić predsednik Saveza samostalnih sindikata Srbije
28.03.2005 - 28.03.2006

   
SEKRETARI SAVETA

Dušan Petrović diplomirani ekonomista
02.12.2016 - 01.12.2024

Čedanka Andrić diplomirani politikolog za medunarodne odnose
05.09.2008 - 30.09.2016

Mirjana Bjelobaba diplomirani pravnik
29.06.2005 - 04.09.2008