ПРЕДСЕДАВАЈУЋИ САВЕТА

Зоран Стoјиљковић Председник Уједињених гранских синдиката "Независност"
10.04.2020 - 09.04.2021

Зоран Ђорђевић Министар за рад, запошљавање, борачка и социјална питања
10.04.2019 - 09.04.2020

Милош Ненезић Председник Уније послодаваца Србије
10.04.2018 - 09.04.2019

Љубисав Орбовић Председник Савеза самосталних синдиката Србије
10.04.2017 - 09.04.2018

Александар Вулин Министар за рад, запошљавање, борачка и социјална питања
09.04.2016 - 09.04.2017

Небојша Атанацковић Председник Уније послодаваца Србије
08.04.2015 - 08.04.2016

Бранислав Чанак Председник Уједињених гранских синдиката "Независност"
07.04.2014 - 07.04.2015

Ивица Дачић Председник Владе Републике Србије
28.03.2013 - 28.03.2014

Небојша Атанацковић Председник Уније послодаваца Србије
12.03.2012 - 12.03.2013

Љубисав Орбовић Председник Савеза самосталних синдиката Србије
17.02.2011 - 17.02.2012

Расим Љајић Министар рада и социјалне политике
02.10.2009 - 02.11.2010

Стеван Аврамовић Председник Уније послодаваца Србије
05.09.2008 - 05.09.2009

Бранислав Чанак Председник Уједињених гранских синдиката "Независност"
09.07.2007 - 09.07.2008

Слободан Лаловић Министар рада, запошљавања и социјалне политике
13.06.2006 - 13.06.2007

Миленко Смиљанић Председник Савеза самосталних синдиката Србије
28.03.2005 - 28.03.2006

   
СЕКРЕТАРИ САВЕТА

Душан Петровић Дипломирани економиста
02.12.2016 - 01.12.2024

Чеданка Андрић Дипломирани политиколог за међународне односе
05.09.2008 - 30.09.2016

Мирјана Бјелобаба Дипломирани правник
29.06.2005 - 04.09.2008